Web Analytics

Web Site Kullanım Şartları ve Gizlilik Sözleşmesi

 ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD.; Web Sitemiz'den ve İnternet mağazamızdan ürün/hizmet alımı konusunda, bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi ve ürünler ile ilgili diğer işlemler yapılmaktadır.

 ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD.,müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek ve ürünleri/ hizmetleri ile ilgili bilgi almak isteyen müşteri adaylarına ulaşabilmek amacıyla internet sitesinden bazı kişisel bilgileri (ad, soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi, vb.) talep etmektedir.

Müşterilerimizin Web Sitemiz'e girmiş oldukları bilgiler ve ürünler ile ilgili diğer işlemler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı kişisel bilgilere izinsiz ulaşım,  ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD. personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Bu bilgiler, genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanmakta ve sadece  ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD. bünyesinde kullanılmaktadır.

Web sitemiz kullanıcılarının gizliliklerini korumakla yükümlüdür .Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliğinin sağlanabilmesi açısından şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutarak gerekli önlemleri almıştır. Bu sorumluluk, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermekte olup, internet ortamında hiçbir zaman tam güvenliğin sağlanamadığı da bilinmesi gerekli hususlar içerisindedir.Web sitemiz kullanıcılarının gizlilik haklarına saygı duyar ve kullanıcının site vasıtasıyla sağladığı tüm bilgileri saklı tutar.Bununla birlikte Web sitemiz üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi veya kuruma verebileceği hasarlardan sorumlu tutulamaz.

 ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD.; söz konusu bilgileri müşterilerin onayı yada aksi bir talimatı olmaksızın ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

 ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD. bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.  ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD.'nin tabi olduğu düzenleyici mevzuat, yetkili kurumlar ve/veya yasama, yürütme, yargı organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde,  ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD. bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayabilecektir. Yasal bir yükümlülük altında bulunulmadığı sürece bu bilgiler üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacak, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmayacak ve satılmayacaktır.

Web Sitemiz'in içeriği ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD. tarafından hazırlanmaktadır.

 ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD., destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır. 

Web Sitemiz'de ve İnternet Sitemiz'de yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları,  ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD.'ye aittir. Web Sitemiz'in içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.

Müşteri ve müşteri adaylarının ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD. ile paylaştığı bilgiler; ürün, hizmet ve kampanyaları tanıtmak, yenilikler ve etkinliklerle ilgili bilgilendirme yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz tarafından sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda şirketimizi arayabilirsiniz.

 ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD.'nin gönderim listesinden çıkmak için 0258 557 12 69 Bilgi Hattı'nı arayarak talebinizi iletebilir veya bilgilendirme maillerinin alt kısmında bulunan "Bilgilendirme e-postalarını almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız" cümlesinin üzerine tıklayarak talebinizi sisteme otomatik kayıt ile iletebilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

 ALİN DERİ KONFEKSİYON LTD.

 

Genel Müdürlük Adresi      : No 100, 486 Sokak, Yeni Mahalle, Acıpayam, Denizli 20800 TURKEY

Telefon                                   : 0258 557 12 69

Faks                                        : 0258 557 12 69

E-posta                                  : info@alinderi.com